1. TR
  2. EN
Online SatışOnline Satış

ÜRETİM VE KALİTE

Üretim

Sağlık ile Lezzetin Muhteşem Uyumu

İrem Gıda günümüz şartlarında profesyonel ekip, profesyonel üretim bilinciyle; bilgiye, eğitime, araştırmaya yatırım yapmakta, bilgi ve teknoloji tabanlı üretim yapılmasını geliştirmekte ve verimlilik artışına yönlenmektedir.

İrem Gıda, ürettiği unlu mamuller ile üreticilere geniş seçeneklerde ürünler sunmaktadır. Lavaş, yufka ve diğer unlu mamullerin üretimi ile Türkiye’de lider konumda bulunan firmamız; müşteri ihtiyaçlarına göre, özel alternatiflerde üretmektedir. Sungurlu’da bulunan tesislerimizde; Türkiye’deki en büyük kurulu kapasitesiyle üretim yapmakta, kullanmakta olduğu ileri teknoloji ve konusunda uzman teknik personeli ile yapılan üretimler çok hassas bir şekilde kontrol edilmektedir. İlk ürün kabulünden başlayarak, ürün nihai haline gelinceye kadar birçok prosesden geçirilerek kaliteli üretim yapılması sağlanmaktadır. Kullanılan ileri teknoloji ile birlikte; hammaddeler de özenle temin edilerek üreticilerde “Kaliteli üretim” yaklaşımında yüksek sonuçlar alması sağlanmaktadır.

Üretim sonrası ürünler, sürekli olarak kontrol edilerek, müşteri ihtiyaçları takip edilmekte ve müşterilerine ürün ulaşımında hızlı bir lojistik hizmet verilmektedir.

Kalite

Modern yöntemler ve yüksek teknolojiyle üretilmiş ürün ve hizmet sunmak, sürekli gelişim ilkesiyle farklılaşmak, kalitede sürekliliği sağlayarak büyümek İrem Gıda’nın ilkesidir. Şirketimiz unlu mamuller üretiminde ISO 9001, BRC ve TSE, TS OIC/SMIIC 1 Helal Gıda belgelerine sahiptir. Profesyonel ekibi, her yıl yenilediği kalite belgeleri ile kaliteden ödün vermeden üretimini arttırarak devam ettirmektedir.

pratik lezzetler
pratik lezzetler

Lavaliairem ürünleri ile sofranıza lezzet katacak Pratik Tarifleri sizler için hazırladık!

Tümünü Göster